KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314264
nr 1431 4264
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna. Signerad, daterad -54. Olja på pannå, 38x24, yttermått inklusive ram: 49x35 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:06:08
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)